SHOWBIZ / E Shtunë 4 Shtator 2021, 11:11

U nda para pak kohësh nga biznesmeni nga Shkodra/ Vajza e Eli Farës ka nisur lidhje të re, nxjerr fotot

Vajza e Eli Farës, Marina Fara prej disa kohësh ka bërë publike lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin nga Shkodra, Alis Hysa.

Marina dhe Alis e çuan lidhjen e tyre në një stad tjetër, atë të fejesës dhe së fundmi po planifikon dhe dasmen e tyre.

Udhëtimet në Dubai, fotot së bashku, dhuratat e shtrenjta nuk munguan gjatë gjithë asaj kohe. Por, lidhja e tyre mori fund papritur dhe askush nuk e di arsyen pasi Marina ka zgjedhur të mos reagojë për këtë pjesë.

Marina Fara që pas ndarjes është bërë edhe më shumë aktive në rrjet dhe madje së fundmi ka publikuar partnerin e ri, por identitetin e tij e ka mbajtur sek ret. Ajo ka publikuar foto duke shkëmbyer puthje në buzë me djalin mis terioz.