SHOWBIZ / E Enjte 2 Shtator 2021, 15:03

Sot është një nga prezantueset më të njohura/ E gjeni dot se kush është kjo vogëlushe

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura për publikun.

Shpësh herë ajo ndan me ndjekësit detaje nga jeta e saj personale dhe familjare duke na treguar kështu edhe raportin e ngushtë që ka me të motrat dhe mamanë e saj.


Së fundmi, ajo ka ndarë në Instastory disa video me nënën e saj teksa diskutojnë për të kur ka qenë fare e vogël.


“Ja për çfarë e kemi fjalën”, ka shkruar Luana krahas fotos nga fëmijëria. Në foto duket ajo kur ishte veçse një vogelushe, me floket e shkurtët por mund të themi se ishte mjaft e bukur.