SHOWBIZ / E Hënë 13 Shtator 2021, 10:10

Me një bluzë të hapur dhe pantallona të shkurtra, Nora Istrefi tejet рrovokueѕe me fotot e fundit nga pushimet në Mal të Zi (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, ka publikuar fotografi nga Mali i Zi, atje ku po kalon edhe pushimet.


Teksa ndodhet në pushime ajo ka postuar disa foto në instagram me të cilat mori vëmendje.

Nora u shfaq veshur me pantallona të shkurtër dhe një bluzë të hapur rrugëve në Mal të Zi.


Kjo paraqitje kaq provokuese e ktheu edhe njëherë në qendër të mediave rozë ku të gjithë e komentuan

për dukjen pro vokuese.