SHOWBIZ / E Hënë 18 Shtator 2023, 01:01

Luana e nisi ters sot Love Island, i bie dhëmbi

Luana Vjollca është rikthyer këtë sezon me programin e saj të ri "Love Island Albania". Por para transmetimit live të mbrëmjes së sotme, ajo është përballur me një incident.

Luanës i ka rënë faseta e dhëmbit dhe ka publikuar një foto ku tregon ç'i ka ndodhur. "Sa fat më paskeni uruar", shkruan ajo krah postimit.

Moderatorja më pas ka mundur ta rregullojë dhëmbin dhe ka dalë në transmetim direkt.