SHOWBIZ / E Martë 28 Shtator 2021, 11:11

Kështu duken yll të bukura/ Po do habiteni kur të shihni si duken këngëtaret e famshme shqiptare pa pikë tualeti sic i ka bërë nëna…

Gjithmone personazhet e njohura shqiptare jane teper te kuruar dhe kane nje imazh teper te

kendshem ne daljet e tyre publike dhe ne rrjetet sociale.

Bukuroshet tona bejne nje jete teper luksoze per vec kesaj afo shihen perhere me nje stil te jashtezakonshem.

 

 

Vajzat e ekranit shqiptare perhere shfaqn duke mbajtur veshur markat me ne ze te modes si Louis Vuitton , Balenciaga, Alviero, Dolce Gabbana, etj. Imazhi i tyre publik behet frymezim per shume persona te tjere te cilet ndjekin bukuroshet ne daljet e tyre publike.

Madje te gjitha vipat pothuajve jane te prirur per te kryer nderhyrje kirurgjika ne fytyren e tyre duke nderhyre me botokse, silikon, terheqje te vetullave etj. Madje shume te rini po priten per te ndjekur kete mode e cila i bene ata te duken me ne mode dhe me interesant sipas tyre.

Por gjithashtu ka mjaft vipa te cilet kane preferuar te qendrojne te thjeshte dhe te mos kryejne asnje nderhyrje ne fytyren e tyre. Keta vipa jane mjaft te preferuar per nje pjese te gjere te adhuruesve te tyre pasi publiku shqiptare e preferon mjaft thjeshtesine dhe origjinalitetin.

Por ka shume prej personazheve te cilet nuk ngurojne qe te bejne dalje publike ne rrjetet sociale pa asnje shenje tualeti ne fytyren e tyre. Nje nder to jane : Tuna Sejdiu, Soni Malaj, Vesa Luma, Miriam Cani, Gena Ismajli, te cilat pa tualet duken mjaft terheqese.

Me mire do te preferonim qe ti shihnim perhere vipat tane kaq te thjeshte pasi jane shume here me interesant dhe te bukur, por daljet televizive normalisht qe do te kerkojne me teper angazhim me pamjen fizike. Por le ti urojme bukurosheve tona te qendrojne perhere kaq te bukura sa duken ne keto foto.