SHOWBIZ / E Diel 5 Shtator 2021, 00:12

(Foto) Albana Osmani s’lë gjë pa treguar nga plazhi dhe pyet: Pse s’kam gjetur burrë akoma unë?

Moderatorja Albana Osmani është shkëputur nga televizioni prej shumë kohësh.

Ajo i është përkushtuar projekteve të reja siç ai i fondacionit apo edhe botimi i një libri. Sa i përket jetës private, Albana është treguar gjithmonë e rezervuar.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto me bikini nga plazhi dhe pyet ndjekësit se pse është akoma single.

“Pse jam akoma single?”, ka shkruar moderatorja, krahas imazheve dhe komentet kanë qenë të shumta.