LAJME / E Mërkurë 1 Dhjetor 2021, 16:04

U diagnostikua sërish me tumor në tru, përfundon operimi i Adriana Matoshit

Sapo ka përfunduar me sukses operimi i aktores dhe deputetes së Vetëvendosjes, Adriana Matoshi.

Lajmin e kanë konfirmuar vetë kolegët të saj të cilët kanë thënë se prej gjysmë ore, operacioni kishte përfunduar me sukses.

Ndryshe, Matoshi të hënën ka njoftuar se do t’i nënshtrohet operimit pasi i është rikthyer pas nëntë vitesh tumori në tru.

“…Tash 9 vite ma vone, tu mos pushu kurre sa duhet, m’kapi lodhje prej angazhimeve te mija te shumta, stresi i akumulum mrena, mbingarkesat, krejt kto m’bonen me menu qe e kom tepru. Ja kom thy limitet vetes. Po aty e kuptova qe tumori ne tru ish rikthy prap”, ka shkruar Matoshi.