LAJME / E Mërkurë 1 Dhjetor 2021, 21:09

"Jam në arrati, s’më e*siton..." , bëhet i gjallë Atdhe Xharavina

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua për ndjekësit në rrjetet sociale dhe ndikimin e tyre për të qenë i famshëm dhe i suksesshëm.

Pjesë e diskutimit ishte edhe Atdhe Xheravina, ish-konkurrenti i “Përputhen” që së fundmi ka qenë në vëmendje të mediave.
Në spektaklin e mbrëmshëm në “Big Brother Vip”, emri i tij u përmend gjatë debatit Arjola-Antonela, duke u cilësuar si “mollë sherri”.

Thënë këtë, menjëherë pas përshëndetjes nga Bieta, Atdheu nuk e kurseu një koment.
“Mirëmbrëma Bieta se isha në arrati. Jam shumë mirë, por nuk është se eksitohem nga fama”, u shpreh ai.