LAJME / E Premte 14 Janar 2022, 16:04

“Do të vij gruaja”/ Ilir Shaqiri kafshon Beniadën, mamaja e saj bën reagimin epik (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e ‘BBV’ u zhvillua prova javore ku banorët duhet të qëndrojnë të mbyllur

brenda disa kutiave. Personi i cili do të qëndrojë më gjatë brenda kutive do të fitojë një shpërblim nga

‘Vëllai I Madh’, të cilin nuk e ka zbuluar ende.


Beniada vendosi dorën brenda kutisë ku ndodhej Ilir Shaqiri dhe ai e kafshon.

Kjo video është publikuar në faqen zyrtare të ‘BBV’ dhe mamaja e Beniadës menjëherë ka reaguar në komente.

“Do te vij gruaja more Ilir e le pa gisht vajzen time Beniaden”- ka shkruar ajo teksa e ka shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)