SHOWBIZ / E Premte 23 Shkurt 2024, 22:10

‘Se çfarë ndodhi rrugës me ty…’, Neda Balluku thumbon Ilnisën

Përplasja mes Ledjonës dhe Ilnisës ka marrë përmasa të mëdha teksa kjo e fundit e ka ironizuar se gratë si Ledjona duhet të kapin ndonjë thes me grurë.

Kjo deklaratë nuk ka kaluar pa u vënë re nga opinionistja Neda Balluku e cila me një story në Instagram thumboi Ilnisën.

“Grate ne Shqiperi, jo vetem qe dikur mbanin radhe per te kapur nje thes me grure, per ta bluar dhe bere buke me te cilen ushgenin te gjithe familjen, por ne zona me te thella edhe transportonin shkarpa e dru mbi shpinen e tyre e pune te tjera te renda si keto. Ndaj ne grate jemi kaq te forta, sepse e kemi ne ADN. Na e kane trasheguar paraardheset tona heroina. Tek te cilat une e para gjej veten. Por gjej edhe Ledjonen. Se cfare ndodhi rruges me ty Ilnisa, nuk e di…”, shkruan Neda.