SHOWBIZ / E Martë 14 Dhjetor 2021, 00:12

Elita Rudi i drejtohet publikisht Gjikos: Pse nuk ma bën jetën më të lehtë?

Elita Rudi dhe Gjiko jane një ndër çiftet më të dashura të shoëbiz-it shqiptar. Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndajnë herë pas here momente të ndryshme nga jeta e përditshme. Çifti nuk nguron të ekspozojë dhe dy fëmijët e tyre të vegjël, Zërin dhe Botën.

Mirëpo, së fundmi, duket se reshjet e borës nuk kanë qenë vërtetë argëtuse për Elitën, e cila ka marr makinën, por është hasur me vështirësi.

“Pse nuk ma bën jetën më të lehtë?”, e ka pyetur ajo publikisht Gjikon.

Pavarësisht, së gjithash, Elita e ka shijuar borën dhe është argëtuar vërtetë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)