SHOWBIZ / E Premte 23 Shkurt 2024, 22:10

E frikshme/ Gjarpri sulmon konkurrentin e ‘Përputhen’ në mes të emisionit (Video)

Emisionit “Përputhen” iu bashkua sot një vajzë e re e cila quhet Aria.

Ajo kishte vendosur të bënte një hyrje të pazakontë në studio. Kafsha e saj fatsjellëse siç e quan ajo, gjarpri, erdhi në studio bashkë me të.

E pyetur nga Megi se cilit nga konkurrentët do të donte t’ja jepte ajo thotë emrin e Bucit. Në momentin kur Buci e merr në shpatull, gjarpri lëviz nga shpatulla e tij duke frikësuar moderatoren Megi Pojani.

Buci e pyet Arian nëse ka helm apo jo. Ajo përgjigjet:

Konkurrentja e re thotë se gjarpri është i qetë dhe mesa duket e pëlqen Bucin. Pas tij, gjarprin e merr në dorë edhe Alba.