LAJME / E Mërkurë 15 Maj 2024, 01:01

Debati mes Gracianos dhe Heidit/ Reagon ashpër Sara Gjordeni: A je mirë o shok?

Siç e kemi parë përgjatë këtyre ditëve, Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të ashpra me njëri-tjetrin.

E kështu këto debate janë sjellë në vëmendje dhe në spektaklin e sotëm teksa janë diskutuar mes banorëve, moderatorit dhe opinionistëve në studio.

Një reagim ka ardhur nga një prej ish-banoreve të formatit të “BBV3”, Sara Gjordeni, e cila thotë për Gracianon: Ça thotë ky o vëlla? A je mirë o shok? E masakron tjetër dhe tani luan viktimën.

Pas kësaj ajo ka bërë një tjetër reagim teksa ka sjellë në vëmendje mundësinë që iu dha Gracianos për të hyrë për herë të dytë në shtëpi: