SHOWBIZ / E Shtunë 6 Gusht 2022, 14:02

Na ndanë padrejtësisht, ribashkohen çifti shqiptar

Së fundmi në media qarkulluan lajme se këngëtari i njohur Art Abazi ishte e ndarë nga partnerja e tij, Rrezja. Çifti fshinë fotot e përbashkëta dhe hoqën njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe kaq u desh të aludohej për ndarje.

Megjithatë duket se mes tyre ka pasur thjesht një krizë të vogël pasi Arti dhe Rrezja janë ende bashkë.

Arti ka postuar foto me Rrezen dhe ka shkruar se ata i kanë ndarë mediat padrejtësisht.

“Të “ndarë” nga mediat padrejtsisht, të bashkuar prej vitesh, përjet’sisht!”, shkruan ai.