SHOWBIZ / E Enjte 27 Maj 2021, 15:03

E kishit menduar ndonjëherë se Noizy dhe Arilena Ara do bashkëpunojnë?

E kishit menduar ndonjëherë se Noizy dhe Arilena Ara do bashkëpunojnë?

U akuzuan për shpërdorim detyre, lirohen 5 rojet bregdetare në Vlorë

Po bën namin në Angli, gazetari krahason Anxhela Peristerin me moderatoren britanike (FOTO LAJM)

Ronaldo nuk njeh pushim, Georgina publikon pamjet nga shtepia e re lukseze në Portugali (VIDEO)

Përfshihet nga flakët banesa 3 katëshe në Shëngjin

Hoxha i dha lirinë pas vrasjes së komisarit, prokuroria kërkon arrestimin e Genc Tafilit

Largimi i parë nga grumbullimi i Kombëtares, dëmtohet Etrit Berisha

Po Sara? Pas ditëlindjes Atdheu “harbohet” me dy balerina në jaht (FOTO LAJM)

“Zemra po dhemb”, Basha: Pavarësisht mosmarrëveshjeve, PD është një familje e madhe

Kultivuan kanabis dhe shpërdoruan detyrën, kapen 5 persona në Lezhë

Rihapja e dosjes së 21 janarit, Artan Hoxha publikon pamjet e vrasjes së Ziver Veizit

S’mund të ishte më e lumtur, Nicky Minaj komenton Taynën publikisht

E kishit menduar ndonjëherë se Noizy dhe Arilena Ara do bashkëpunojnë?

    

Kjo stinë mund të konsiderohet padyshim “vera e bashkëpunimeve muzikore”. Artistët shqiptarë kanë bashkuar me forcat me njëri-tjetrin, e jo vetëm, për të sjellë hite gjatë kësaj kohe. Sigurisht “infektimit” nuk mund t’i shpëtonte as Noizy. Përveç projektit që po përgatit me Elgit Dodën dhe Alban Skënderaj, reperi do të vijë me një këngë me këngëtaren bukuroshe e të talentuar Arilena Ara.

Dyshja po mban çdo gjë thuajse sekret, është nisur drejt Korçës së bashku me stafin e xhirimeve për të realizuar bashkëpunimin. Ata kanë mbërritur së bashku në të njëjtin vend ku kanë qëndruar, siç lënë të kuptohen edhe postimet e tyre në InstaStory, shkruan IconStyle.

Sot, Noizy ka publikuar në rrjetin social një video të bandës së Arilenës, e cila po luante në shesh dhe bënte disa përgatitje për projektin e ri.