SHOWBIZ / E Shtunë 6 Gusht 2022, 20:08

Do e lë prezantimin, habit Arbana Osmani: Do filloj...

Arbana Osmani ka marrë vëmendjen e të gjithëve me një postim të bërë së fundmi në Instastory. Ajo ka publikuar një video ku ka bashkëngjitur momente nga më të bukurat nga pushimet familjare. 

Arbana ka treguar se i pëlqen të merret me montazh dhe se për këtë profesion do e linte dhe prezantimin.

"Do e lë prezantimin dhe do filloj montazhin shumë shpejt", ka shkruar moderatorja krahas videos.