LAJME / E Shtunë 15 Janar 2022, 03:03

Tmerrohen klientët, humb jetën papritur një person në një lokal në Tiranë

Klientët e një lokali në Tiranë në zonën e ‘Freskut’ janë tmerruar pasi një person ka ndërruar jetë brenda biznesit.


Dyshimet e para sipas policisë janë se 70-vjeçari dyshohet se ka humbur jetë si pasojë e një arresti kardiak.

“Më datë 14.01.2022, te Fresku, në një lokal, ka ndërruar jetë shtetasi F. M., 70 vjeç.


Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes”, njofton policia.