LAJME / E Premte 13 Maj 2022, 20:08

Tekat e shtatzënis, Arbanës i bie qejf për këtë frut dhe mezi e gjeti

Arbana Osmani është ndër moderatoret më të suksesshmë të ekranit shqiptar.

Ajo numron disa projekte televizive tejet te ndjekura.Moderatorja ka njoftuar se së shpejti do të bëhet nënë, për herë të tretë.

Ajo bashkë me familje ndodhen në një tour për pushime, ndërsa si duket së fundi i janë kujtuar

‘qërshitë’ të cilat meqë nuk jemi ende në muajin e pjekjes së tyre vështirë së gjinden diku,

por sa për ta larguar sado pak nefsin u gjetën disa./InfoKosova/