LAJME / E Hënë 5 Qershor 2023, 10:10

Të kombinuar me njëri-tjetrin, ja si u veshën Kiara e Luizi në dasmën e Elgitit dhe Kleas (Foto)

Fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito, ishin mbrëmë të ftuar në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Ky është një ndër evenimentet e shumtë që ata janë parë bashkë.

Këngëtari i dashur për publikun kishte veshur një kostum me ngjyrë të hapur, duke u përshtatur edhe me ambientin ku po zhvillohej dasma, bregdet.

Nga ana tjetër, moderatorja e njohur ishte kombinuar me partnerin e saj, dhe mbante veshur një fustan ngjyrë bezhë.