LAJME / E Enjte 25 Nëntor 2021, 11:11

Po dërgonte fëmijët në shkollë/ ‘Shoferi i ri’ futet me makinë në lokal

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Librazhd. Një makinë që transportonte fëmijët për në shkollë

ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një lokal anës rrugës.

Shoferi me mjetin me targa AA290IC duket se sapo kishte marrë patentën pasi në xhamin e pasëm të

makinës kishte shkruar “Shofer i ri”.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.