LAJME / E Shtunë 15 Janar 2022, 03:03

"Piloti"/ Elgit Doda hyn në shtëpinë e Big Brother Vip me një surprizë të madhe për Monikën: E kemi gati, por nuk ka lekët

Një surprizë për Donaldin në shtëpinë e Big Brother VIP. Artisti i njohur, Elgit Doda e ka surprizuar aktorin, me të cilin kanë një bashkëpunim.

Pritej që të këndonte bashkëpunimin që e kanë realizuar, por në fakt, Elgit Doda interpretoi këngën “Ku je” ndërsa Donaldi puthte e përqafonte Beatrix.

Nga ana tjetër i dha një mesazh Donaldit duke thënë: “Kjo është Big Brother, kjo është loja. Vazhdo kështu”.

Nuk mbaroi me kaq. Elgit Doda dhe Romeo kanë realizuar një projekt që e kanë titulluar “Piloti i zemrës”.

“I kemi përgatitur Monikës diçka shumë të bukur, por Monika nuk ka lekët”, tha Doda. I kam i kam, sa të dal do i paguaj”, iu përgjigj Monika dhe më pas të gjithë shijuan këngën.