LAJME / E Premte 14 Janar 2022, 16:04

‘Nuk mundi që ta shpëtonte Donaldin por…’, Ermali thumbon Semin në ditëlindjen e Borës

Ditëlindja e Borës, e cila u festua mbrëmjen e djeshme mblodhi një sërë personazhesh të njohur.


Në rrjetet sociale nuk kanë munguar as videot e shumta. Por ajo ç’ka na ka tërhequr vëmendjen është pikërisht një video qe Ermal Mamaqi i ka bërë Semit.

Këngëtarja shihet duke dredhur një cigare dhe ai shkruan;

“Ajo nuk mundi ta shpëtonte Donaldin. Tani po dredh një cigare”.

Kujtojmë se brenda shtëpisë së Big Brother, Semi u përpoq që të bënte gjithçka për të shpëtuar lidhjen mes Borës dhe Donaldit, por ky i fundit menjëherë pas eleminimit të saj, u hodh në krahët e Beatrix.