LAJME / E Martë 3 Tetor 2023, 20:08

Ledri dhe Sara do bëjnë dasmë, por reperi ka një kusht

Ledri dhe Sara janë prej vitesh bashkë e fansat duan një dasmë prej tyre. Por mesa duket çifti nuk e ka në plan për momentin. Kjo sepse Ledri ka vendosur një kusht. 

I pyetur së fundmi nëse ai dhe Sara do bëjnë një dasmë reperi tha se ka plan të bëjë dhe një fëmijë tjetër, pastaj dasmën.

“Ka vakt, e bëjmë edhe një fëmijë një herë. Kemi plane të tjera një herë.”, tha Ledri.