LAJME / E Shtunë 22 Janar 2022, 12:12

Habit moderatorja e njohur shqiptare, zbulon padashje një sekret për pamjen e saj

Teksa astrologia Meri Gjini në emisionin Ditë Pas Dite në RTSH,

po këshillonte për kujdes shëndetësor gjatë fundjavës, ajo ç’ka ka shkaktuar të qeshura,

ka qenë deklarata e Lei Krajës.

Meri ka treguar se është mirë të shtyhen ndërhyrjet estetike dhe kirurgjitë pasi

yjet nuk janë në keahun tonë.

Lei nuk duroi pa komentuar: “Ta shtymë botoksin për këtë javë, meqë nuk këshillohet nga yjet”.

Kaq u desh që të qeshnin të gjithë dhe ta ngacmonin duke i kujtuar se është e re dhe nuk ka nevojë për botox.

Siç u kuptua, moderatoja e sportit ka bërë disa ndërhyrje të vogla në vijat e mimikës.