LAJME / E Shtunë 22 Janar 2022, 12:12

Habit Dajana Shabani, i bën pyetjen ‘pikante’ moderatores së njohur ‘LIVE’ në emision: A vazhdon të më ketë qejf bashkëshorti yt ?

E kush nuk e mban mend emisionin e mbrëmjeve nga Dajana Shabani, një program ku u jepte mundësinë të gjithëve të thoshin atë që mendonin troç fare.

Të qeshura, humor e batuta pa fund mbërthyen dhe vazhdojnë të mbërthejnë përpara ekranit të gjithë publikun. Para shumë vitesh, Aulona dhe bashkëshorti i saj e ndiqnin me fanatizëm të madh emisionin e Dajanës. Ngaqë iu pëlqente shumë, ata i shkruajnë një mesazh duke i shprehur pëlqimin që kishin.

E zbulojmë së bashku se çfarë shkruhej.

Dajana: I rashë pak gjatë bisedës për të kaluar tek bashkëshorti. Më ke çuar një mesazh në vitin 2010 që edhe bashkëshorti im të ka qejf. Po unë jam shqiptare më shkon mendja për keq, bashkëshorti vazhdon të më ketë qejf?

Aulona: Ja ta marr në telefon dhe ta pyes nëse po më shikon tani. Ne në fakt kemi ndjekur emisionin që ti bëje më përpara dhe unë mendoj që të rri shumë ky stil dhe një emision darke të jep shumë lirshmëri dhe “çmenduria” që ti ke.

Ne na bënte përshtypje që ti ishe shumë ndryshe nga ato koketa-t që shikonim në televizione gjithmonë dhe unë së bashku me partnerin tim Tomin e komentonim me njëri-tjetrit. Nëse një gocë është  është simpatike, e bukur, sexy ia themi njëri-tjetrit. Ti ke qenë një vajzë që na ke pëlqyer gjithmonë nga ato që ne shikonim në ekran.