LAJME / E Enjte 25 Nëntor 2021, 20:08

Çfarë po ndodh? Vajza e Ledri Vulës shfaqet me maskë oksigjeni

Vajza e reperit Ledri Vula dhe blogeres Sara Hoxha, Poem Blu, nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ka qenë vetë Sara që ka postuar një fotografi, ku vogëlushja shfaqet me maskë oksigjeni në fytyrë.

“Nuk është më aq e frikshme”, ka shkruar ajo krahas imazhit, ku Poem duket mjaft e lodhur por që nuk ka diçka për tu frikësuar.

Poem Blu është një nga vogëlushet më të njohura të Instagramit, madje ka edhe një profil të sajin, ku ka mijëra ndjekës.