LAJME / E Mërkurë 4 Tetor 2023, 02:02

Big Brother VIP do të nisë më shpejt sesa e prisnit, zbulohet data

Big Brother VIP Kosova" është gati dhe tashmë ka një datë se kur do të nisë spektakli.

Burime për “Zonavip.al” bëjnë me dije se reality show do të startojë më 9 tetor në Kosovë.


Ashtu si edicionin e parë, edhe këtë vit BBVK 2 pritet të ketë plot surpriza, nisur këtu nga konkurrentët te lojërat e shtëpia ku ata do të akomodohen, dinamikat që do të sjellin. Moderimi edhe këtë vit i është besuar Jonida Vokshit dhe Alaudin Hamitit.