LAJME / E Enjte 13 Maj 2021, 16:04

Bashkëshortja i publikon videon që po shpërndahet në rrjet dhe që s’do donte ta shikonte/ Ja çfarë i ndodh Sinan Hoxhës teksa përpiqet të vendosi në gjumë të birin

Janë gëzuar me një fëmijë të dytë këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja Andrra Destani.

Fëmija e tyre e dytë ka ardhur në jetë vetëm pak javë më parë dhe e kanë quajtur Ayan. Prindërimi duket sikur e ka lodhur pak babain e ri pasi teksa përpiqet të vërë në gjumë të voglin,e zë gjumi vet.

Ka qënë bashkëshortja e këngëtarit, Andrra e cila e ka ‘kapur mat’ dhe nuk ka hezistuar ta ndajë me ndjeksit një video gazmore nga ky moment. Krahas videos ajo ka shkruar:

E zuri gjumi për vete“, tha ajo duke qeshur.