LAJME / E Mërkurë 4 Tetor 2023, 02:02

Albano Bogdo nuk kërkoi ndjesë publike ndaj këngëtares, reagon ashpër Elvis Pupa dhe ironizon aktorin e humorit

Vazhdës së Vipave që reaguan pas ofendimit që aktori i humorit Albano Bogdo bëri ndaj këngëtares së njohur Beatriks Ramosaj iu shtua edhe aktori i humorit Elvis Pupa.

I cili nuk vonoi të reagojë pas “refuzimit” të Bogdos për një ndjesë publike ndaj këngëtares me arsyetimin se ajo që kishte bërë nuk ishte gjë tjetër veçse ushtrim i lirisë së fjalës.

Në reagimin e tij nëpërmjet një video të shpërndarë në rrjetin e tij social Instagram, Pupa ka thumbuar hapur aktorin. Duke u shprehur se: “Mënyra sesi një njeri e përdor lirinë e fjalës tregon shumë për karakterin e atij njeriu”.

Për reagimin e plotë ndiqni videon më poshtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvis Pupa (@elvispupa)