SHOWBIZ / E Diel 12 Nëntor 2023, 05:05

Upss! Ledri fshin nga “Youtube” këngën me Sara Hoxhën

Nëse provoni të kërkoni në “Youtube” këngën “Gjendja” të Ledri Vulës ku protagoniste në klip ishte Sara Hoxha, ajo nuk gjendet.


Ky veprim vjen pasi menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi konfirmoi ndarjen e reperit nga blogerja disa ditë më parë.

Sakaq dyshja në fjalë deri tani nuk kanë reaguar dhe duket se po e shfrytëzojnë gjithë këtë “zhurmë” për punët e tyre, Ledri në muzikë dhe Sara me reklamimet e saj në Instagram.