SHOWBIZ / E Hënë 25 Tetor 2021, 12:12

Puthja e Donaldit dhe Borës vazhdon të bëjë namin. Nuk do ta besoni dot se cfare i ka ndodhur moderatores në Instagram

Big Brother VIP dhe Për’puthen janë kthyer në makineri për të shtuar ndjekësit në rrjetet sociale. Kjo është e provuar dhe mjafton të shohësh profilet e konkurrentëve të Përputhen.

Kur këto dy programe televizive bëhen bashkë, atëherë rezultatet janë fenomenale dhe kjo shikohet me atë që ndodhi me Bora Zemanin.

Bukuroshja vlonjate u takua të shtunën në mbrëmje me Donaldin, ish të dashurin e saj dhe live, para gjithë shqiptarëve, shkëmbyen puthjet e pajtimit.
Për një orë Bora shtoi 15 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa kur nuk janë bërë as 48 orë, ajo ka 46 mijë ndjekës më shumë, një rekord.

Për një orë Bora shtoi 15 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa kur nuk janë bërë as 48 orë, ajo ka 46 mijë ndjekës më shumë, një rekord.