SHOWBIZ / E Diel 12 Nëntor 2023, 05:05

Një muaj para, Kiara dhe Luizi sjellin festat (Video)

Jemi akoma në muajin nëntor, por çifti më i komentuar i momentit, Kiara dhe Luizi na ka sjellë nëpërmjet një videoje te shpërndarë në rrjetet sociale atmosferën e festave të fundvitit.

Në video çifti ndan momente mjaft të ëmbla ku ndodhen së bashku në një ambient festiv.

Kohët e fundit ata po përfliten në mediat rozë se janë në pritje të një fëmijë, por asnjë detaj apo asnjë konfirmim apo mohim nuk ka deri në këto momente nga çifti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)