SHOWBIZ / E Shtunë 9 Dhjetor 2023, 15:03

Monika Lubonja bën dedikimin e ndjerë për vajzën: Më këputi malli...

Aktorja e njohur shqiptare, Monika Lubonja është ndër aktoret më të dashura për publikun.

Si rrallëherë më parë, ajo ka publikuar një foto të vajzën e saj, Tean në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”.

Monika ka bërë një dedikim të veçantë për vajzën, teksa thotë se i mungon shumë dhe që mezi po e pret.