SHOWBIZ / E Hënë 21 Qershor 2021, 02:02

Ky është reagimi i Teas,pasi e pa Beartin me Eηcën në një shtrat

?η?? është gati për të hedh në treg këngën më të re te titulluat ‘R´akia’. Pjesë e këtij klipi është ish konkurrenti i ‘Për’puthen’, Beart Rexhepi. ?η??, si gjithmonë edhe kësaj radhe ka dalë nga vetja për t’u shfaqur joshëse dhe mjaftë provokuese.Minuta më parë ndau një pozë të nxehtë me Beartin në shtrat duke zbuluar një pjesë të klipit. “Jam te shoku jot i ngusht, guess na jena me 1 shtrat ”, shkroi ajo duke marrë komente nga më të ndryshmet.


Kurse reagimi i Teas ishte nje instastory ku bënte reklamimin e disa veshjeve online,a thua vall reagoj për ?η?ën dhe Beartin keshtu?