SHOWBIZ / E Premte 3 Shkurt 2023, 22:10

Ѕ’keni рër ta beѕuar por këѕhtu dukej Olta Giхhari para ndërhyrjeve eѕtetike (FOTO)

Ani pse duket natyrale, as aktorja e njohur shqiptare nuk i ka shpëtuar briskut të kirurgut plastik.

Aktorja, që është bërë pjesë e “Big Brother VIP Albania”, ka operuar hundën, fryer buzët dhe bërë disa korrektime të tjera në pamjen e jashtme.

Fotot e dikurshme të realizuara në Kosovë nga fotografi Avni Selmani, ilustrojnë faktin se pamja e Oltes ka evoluar dhe kjo jo për shkak te viteve, por për shkak të ndërhyrjeve.

Ajo, ka vendosur që në “BBVA” të luaj fuqishëm dhe të jetë kundërshtarja më e fortë e Luiz Ejllit.

Shiko foton: