SHOWBIZ / E Shtunë 9 Dhjetor 2023, 13:01

Ke ndonjë problem me bukuroshet ti? Plas ironia mes Oltës dhe Valbonës

Mes dy anëtareve të jurisë së DWTS ka ndodhur një moment jo dhe aq i bukur. Teksa Olta po jepte komentet e saj për performancën e Arnitës, Valbonës i tërhoqi vëmendjen një detaj nga komenti i saj .

Olta: Ti Arnita sot më vërtetove që je një koktejl i çuditshëm karakterial nuk do të besoja kurrë që data më e rëndësishme për ty ishte kurorëzimi si bukuroshe sepse je natyrë shumë filozofike dhe këtë natyrë ma solle edhe në ‘Rumba’.

Valbona: Olta ke ndonjë gjë me bukuroshet ti?

Olta: Absolutisht jo se jam edhe vetë bukuroshe Bona nuk e di nëse e ke vënë re.