SHOWBIZ / E Mërkurë 27 Tetor 2021, 01:01

Dy Moderatoret Bukuroshe Bora Zemani Dhe Arbana Osmani Bejne “Xing” Me Njera-Tjetren /Ja Fotot E Tyre Me Te Njejten Veshje

Bora Zemani eshte nje nga moderatoret me te pelqyera te publikut shqiptare.

Ajo drejton emisionin me shikueshmerine me te larte te momentit “Perputhen”Bora ka shume vite e cila eshte bere pjese e ekraneve shqiptare,fillimet e saj kane qene si kengetare ku per here te pare ka dale ne spektaklin e muzikes”Top Fest”.

Prej atehere ajo nuk u largua me nga ekrani shqiptare duke qene prezente si imazh publicitare por edhe si moderatore e nje sere emisionesh.Arbana Osmani eshte nje tjeter moderatore shume e dashur per publikun.

Prej shume vitesh ajo eshte pjese e ekranit shqiptare me moderimin e disa emisioneve shume te ndjekura nder vite.

 

Aktualisht Arbanen e shikojme cdo te shtune ne darke ne drejtimin e emisionit “Dua te te bej te lumtur”.

Nepermjet ketij emisioni ajo mundohet te beje te lumtur njerez te ndryshem te cilet kane probleme te shumta shendetesore apo familjare.

Bora dhe Arbana jane kolege pasi ato moderojne emisione ne te njejtin televizion ne “Top Channel”.

Te dyja bukuroshet kete here kane bere Xing me te njejten veshje qe kane veshur secila ne emsionet perkatese.Eshte shfaqur ne fillim Bora me nje fund te zi te shkurter dhe kemish te bardhe e me pas ka qene Arbana qe e ka dal ne emisionin e saj po me kete veshje.

Te dyja bukuroshet shkelqejne me kete veshje edhe pse njera brune e tjetra me floke te celta.Po ju si mendoni kujt i shkon me shume kjo veshje?