SHOWBIZ / E Martë 19 Tetor 2021, 11:11

Ditëlindja e parë e Diellit, Arbana i emocionon të gjithë me fjalët: Dhurata më e papritur

Dielli i Arbanës dhe Eduartit sot mbush 1 vjeç.

Koha ka kaluar shumë shpejt që nga dita kur moderatorja e mori për herë të parë në krahë Diellin dhe i ndriçoi jetën e i riktheu besimin siç tregon ajo.

Arbana ka postuar një galeri me fotot më të bukura dhe i ka shoqëruar me një dedikim tepër emocionues.

“Gëzuar Ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që me risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë dhe se Dielli mund te lindë sërish.

Ma ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë, mama”, ka shkruar Arbana.