SHOWBIZ / E Enjte 14 Tetor 2021, 02:02

Bëri sherr për kokë të sherrit me Bieta Sulon/ Flet Roza Lati: Pata një qasje shumë të shëmtuar, si xhelozi

Ndodh më tej që intervistat të shkojnë keq nga ana e të ftuarit apo prezantuesit duke hasur në asnjë keqku ptim të pyetjeve ose deklaratave.

E njëjta gjë ndodhi muaj më parë me Bieta Sulon dhe Roza Latin. Rrjeti iu kthye kundër, reagojnë Ilda Bejleri dhe Erjona Rusi: Nuk jam as idiote e as monstër…

Kjo e fundit, u pyet për disa fotografi që kishte realizuar dhe theksoi se ishin vetëm një pjesë aktrimi. “Do të nëhesha miliardere nëse do të shisja kasetën time të sek*it”, ishte titulli që shoqëronte këto foto provokuese.

Gjatë itervistës, Bieta pyeti Rozën për fotot, nëse “Do t’i biesh dikujt në sy?” “Ti bie në sy dikujt ?! Jo zemër unë jam në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë.

Më tha drejtuar minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjerr jashtë e nxjerr. E kam tru në formë pse mos ta bëj. O Bieta unë jam kam qejf me qëllim që të bëj ”, tha Roza.

Më pas, Roza qartësisht e pyetur nga pyetja që bëra moderatorja, i rikujtoj mua që ajo gjithashtu mund të pyesë për projektet në ato që punon.

“Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni ”- tha ajo, ndonëse nuk u pyet nga Bieta.

E ftuar së fundmi në “Prive”, iu rikthyer dikush sherri që më pas kishte kërkuar edhe në rrjetin social. Kur u pyet se kur është ndjerë e sulmuar nga mediat, ajo theksoi pikërisht atë moment para disa muajsh me Bieta Sulon.

“E su lmuar nën brez nga mediat ka qenë rast kur kam qenë e ftuar tek emisioni dhe pasdites në Top Channel. Pata një qasje shumë të shëmtuar, xhelozie dhe inati nga moderatorja dhe këtë e tyre sepse më kanë thënë të gjithëve. Dmth kjo përgjigja ime është akumulim i opinioneve publike mbas daljes sime në atë emision ”.