SHOWBIZ / E Hënë 10 Qershor 2024, 23:11

Beatrix Ramosaj feston sot ditëlindjen dhe nuk ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Data 9, është mjaft e veçantë për Beatrix Ramosajn, kjo pasi këngëtarja feston ditëlindjen e saj.

Sakaq, urimet e përzemërta prej personazheve publik dhe jo vetëm nuk kanë munguar për këngëtaren.

Mirëpo sa vjeç mbush Beatrix?

E lindur më 1994, këngëtarja e mirënjohur mbush plot 30-vjeçe dhe këtë e ka bërë me dije dhe vetë ajo nëpërmjet një video që ka ndarë në rrjete sociale, teksa përbri shkruan: “Po mbush 30-vjeçe në zemër të NYC”, ndërsa shfaqet në video duke bërtitur “Është ditëlindja ime njerëz!”.