LAJME / E Shtunë 15 Janar 2022, 15:03

Vajza e dy këngëtarëve të njohur shqiptar ‘i çmend’ të gjithë, publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin

Reperi Don Xhoni u bë viral në TikTok falë freestyle-s së famshëm që bëri në emisionin e meriton Mjekiqit.

Interpretimi i tij theu rekorde duke i dhënë një famë të jashtëzakonshme në industrinë e muzikës në vend.

Së fundmi, sfida që bëri për vete miliona përdorues, është interpretuar nga një adhuruese e vogël.

Bëhet fjalë për vajzën e Mozzik-ut dhe Loredanës, Hanën. Vogëlushja, e cila ka bërë së fundmi 3 vjeç,

shihet duke interpretuar nën ritmet e freestyles së reperit të famshëm, me të cilin ka bashkëpunuar dhe mamaja e saj.

Ka qenë Loredana e cila ka ndarë videon e së bijës në TikTok, e cila nuk ka kaluar pa rënë në sy.


Loredana dhe Don Xhoni kanë sjellë një duet kohët e fundit bashkë që rezultoi shumë i suksesshëm.

@loredanaofficial

 

? original sound - DON XHONI