LAJME / E Mërkurë 22 Mars 2023, 04:04

Olta: Po të kisha qenë unë me Luizin në vend të Kiarës, ky do ishte një 'Big Brother' i paharrueshëm

Teksa mbrëmjen e sotme u transmetua një klip me momente të Luizit dhe Kiarës në suitë,

Olta ishte shprehur në dhomën e rrëfimit:

Po të isha unë me Luizin në vend të Kiarës, ky do ishte një "Big Brother" i paharrueshëm. Pupupu ça do kisha bërë!

E pyetur nga Arbana për komentin e saj "ça do kisha bërë", Olta tha se do i kishin nxjerrë gjithë banorët e tjerë jashtë.

Sipas saj Kiara dhe Luizi nuk e kanë shijuar suitën dhe se kimia mes tyre nuk është më si në fillim.