LAJME / E Diel 26 Maj 2024, 22:10

Ja si reagoi Romeo kur mësoi për humbjen e bashkëshortes së Agron Llakajt (VIDEO)

Në një skenë të dedikuar për të, Romeo kujtoi karrierën e tij, e cila nisi në spektaklin e humorit, ‘Portokalli’.

Pas derës që u hap qëndronte Gaz Paja, i cili ishte i pari që e përkrahu në skenën e humorit të Portokallisë. Pas asaj dere do ishte edhe Agron Llakaj, por për fat të keq aktori humbi bashkëshorten një ditë më parë.

Këtë lajm të trishtë e mori vesh nga moderatori i emisionit, Ledion Liço.

Romeo u prek dhe shprehu ngushëllime familjes së Agronit, ku gjithashtu i kërkoi dhe falje që nuk mund të jetë me të në këto ditë të vështira.