LAJME / E Premte 14 Janar 2022, 16:04

I riu i dhuron veshkën mamasë së të dashurës, ajo bën gjestin e pabesueshëm brenda një muaji

Ndonjëherë pavarësisht dashurisë dhe gjesteve të bukura mes një çifti, ndodh diçka që prish 'lezetin' e gjithçkaje.

Një i ri meksikan që quhet Uziel Martínez ka treguar për ndjekësit e tij në TikTok se i dhuroi një veshkë nënës së të dashurës së tij por brenda një muaji gruaja e la dhe u martua me një tjetër.

Në videon e ndarë me ndjekësit e tij ai ka treguar se pavarësisht se është ndarë nga e dashura e tij,

ai nuk i mban inat dhe nuk është penduar për atë çfarë ka bërë duke dhuruar veshkën e tij.

Më tej ai tregoi se ësjtë i shëndetshëm pavarësisht se kishte vetëm një veshkë dhe nuk kishte mëri ndaj

mamasë së ish-të dashurës.

"Nuk kam asgjë për të… ne nuk jemi miq, por nuk e urrejmë njëri-tjetrin.