LAJME / E Shtunë 22 Janar 2022, 01:01

E papritur LIVE në Top Channel/ Ndahet edhe çifti i dytë i ‘Big Brother Vip’. ‘Vëllai i Madh’ merr vendimin zyrtar

Beatrix ka lënë sonte shtëpinë më të ndjekur të momentin, atë të “Big Brother” .

Këngëtarja ka qenë më e votuara nga publiku për të lënë shtëpinë.

I pari që shpëtoi ishte Donaldi.

Ndërkohë  nuk mundi ta vazhdojë më tej garën për çmimin final Betarix Ramosaj. Ajo ka shpërthyer në lot kur ka mësuar nga moderatorja e spektaklit Arbana Osmani që do të duhet të lërë shtëpinë.    

Ndërsa më pas është puthur dhe përqafuar me Donaldin, i cili i ka kërkuar asaj që të veprojë ashtu siç ka folur me të më parë.