LAJME / E Enjte 13 Maj 2021, 16:04

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj përballen me surprizën romantike aty ku u njohën me njëri-tjetrin(Foto)

Disa ditë më parë, Arbana dhe bashkëshorti i saj, Eduart, festuan ditëlindjen. Ata që nga ajo ditë publikuan foto nga festa, udhëtimi në Milano dhe darkat romantike.

Por, edhe një javë pas, ata vazhdojnë të festojnë, kjo sepse ata kanë shoqëri, por edhe kolegë punë.


Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj përballen me surprizën e bukur aty

Këtë herë, ata festuan me kolegët e “Dua të të bëj të lumtur”.

Ka qenë edhe Arbana edhe Eduardi që kanë ndarë momente me ta nga festa.