LAJME / E Mërkurë 1 Maj 2019, 17:05

Kjo pije mrekullibërëse eliminon fryrjen e stomakut dhe redukton belin tuaj deri në 15 cm

Shumë njerëz kanë probleme me stomakun dhe ndjehen të fryrë gjatë gjithë ditës. Fryrja e stomakut është thjeshtë një ënjtje e zorrëve. Kjo ndodh zakonisht në rastet kur keni konsumuar ushqime të thata të cilët irritojnë zorrët.

Shumë njerëz kanë përdorur një pije shumë të fuqishme për të pastruar stomakun. Kjo recetë përveçse eliminon ndjesinë e fryrjes së stomakut, ju ndihmon edhe të reduktoni belin nga 5-10 centimetër.

Kjo pije përmirëson tretjen si dhe largon të gjitha mbetjet e ushqimeve apo depozitat e yndyrës.

Loading...

(function(){

var D=new Date(),d=document,b='body',ce='createElement',ac='appendChild',st='style',ds='display',n='none',gi='getElementById',lp=d.location.protocol,wp=lp.indexOf('http')==0?lp:'https:';

var i=d[ce]('iframe');i[st][ds]=n;d[gi]("M413709ScriptRootC347242")[ac](i);try{var iw=i.contentWindow.document;iw.open();iw.writeln(""+"dy>"+"ml>");iw.close();var c=iw[b];}

catch(e){var iw=d;var c=d[gi]("M413709ScriptRootC347242");}var dv=iw[ce]('div');dv.id="MG_ID";dv[st][ds]=n;dv.innerHTML=347242;c[ac](dv);

var s=iw[ce]('script');s.async='async';s.defer='defer';s.charset='utf-8';s.src=wp+"//jsc.mgid.com/t/h/thenieperjeten.info.347242.js?t="+D.getYear()+D.getMonth()+D.getUTCDate()+D.getUTCHours();c[ac](s);})();

Përbërësit:

1 lugë çaji bajame të grira

½ lugë çaaji kanellë

½ gotë qumësht bajamesh

½ banane

1 lugë çaji xhenxhefil i grirë

Përgatitja:

Miksoni të gjithë përbërësit në një blender dhe lërini të përzihen për pak minuta. Më pas hidheni lëngun në një gotë. Pijeni 30 minuta para se të hani darkë.

Kjo do të veprojë gjatë natës duke djegur yndyrën rreth belit si dhe do t?ju vërë gjithashtu në gjumë sa hap e mbyll sytë.