SHOWBIZ / E Diel 12 Shkurt 2023, 15:03

Ofendoi rëndë Kiarën në BBV, flet për herë të parë Amos Zaharia

Amos Zaharia ishte sot i ftuar në “Fun Club” ku dha intervistën e tij të parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP”. Ai u pyet rreth ofendimit që bëri ndaj Kiara Titos duke e quajtur p*tanë.

Amos tha se ka qenë një moment nervozizmi dhe i ka kërkuar ndjesë publike. Ai shtoi se as nuk e dinte që e kishte thënë.

“Duhet ta shikoja me lupë ça kisha thënë. Ishte një moment nervozizmi. E kam parë që e kam thënë. Nuk e dija që e kisha thënë. Ka dalë në sipërfaqe pa dashje. I kërkoj ndjesë”, u shpreh Amos.