LAJME / E Martë 18 Qershor 2024, 22:10

U tha se po hetohet nga SPAK, reagon për herë të parë Luiz Ejlli (Foto)

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se këngëtari Luiz Ejlli po hetohet nga SPAK.

Sipas “Prapaskena”, Luizi kërcënoi zyrtarët e IKMT për një banesë në Shkodër.

E pas gjithës bujës, Luizi ka bërë reagimin e tij të parë.

Ai ka postuar një video në InstaStory ku shihet mjaft i qeshur, i pranishëm dhe Dj Gimi— duke lënë të kuptohet se lajmi nuk e shqetëson aspak.