LAJME / E Mërkurë 22 Mars 2023, 04:04

'Si të duket burri i motrës?', vëllai i Kiarës bën komentin epik për Luizin

Kiara u surprizua mbrëmjen e sotme nga vëllai i saj i vogël, Rajan. Moderatorja foli me të me kamer pasi ai ndodhej në Itali. Pasi shprehën gjithë mallin dhe dashurinë, Kiara e pyeti: Si të duket burri i motrës?

“Shumë i bukur. Mezi po pres t’ju takoj të dyve në Tiranë”, tha ai. Komenti "shumë i bukur" u prit me shumë të qeshura nga Kiara, Luizi e të tjerët.

I vëllai “i tërhoqi veshin” Kiarës duke i kërkuar të mos pijë aq shumë cigare. “Ma ke prishur qejfin me cigare. Mos e pi aq shumë”, i tha ai.